Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Iure nemo non repellat soluta

siparis@koftecieyup.com
0464 250 01 01

Anasayfa Sepet Sipariş Giriş Yap Kayıt Ol
Rize Köftesi Yakında Tüm Süper Marketlerde Olacak (Karadeniz Bölgesi)

Rize Köftesi Yakında Tüm Süper Marketlerde Olacak (Karadeniz Bölgesi)

Köfte denilince akla gelen baharatlı kıymalık et halkalarını üreten bir firma olarak lezzetli köfteler alanında öncüyüz. Diğer köfte markalarına meydan okuyarak lezzetin en iyi haline dönüşen köftelerimiz ile sektörde öncüyüz olmaya kararlıyız.

Ulusal yemek tatları içerisinde doğal ve lezzeti ile bilinen köfteyi markalaştırarak sunan firmamız lezzetine lezzet katan doğal besleme, dana ve kuzu eti karışımından elde ettiği Rize köftesi adı ile tüm dünyaya market zinciri aracılığı ile hizmet götürüyor.

Rize Köftenin Özellikleri

Anadolu insanının hamarat ellerinde ve doğal ortamda yetişen hayvanların en lezzetli yerlerinden elde edilen kıyma ve yöresel baharatlarla lezzetlendirilen köfte; markalaşmak için test sonuçlarından geçmiştir ve toplumun inançları doğrultusunda helal et sertifikalıdır.

Üretimi yapılan ülke ekonomisine katkı sağlayacak ve markalaşacak olan köfte içinde katkı maddesi yok.

Köfte Türk yemek kültürünün en bilinen yemeği! Bu lezzetli yemeği 7'den 77'ye herkes çok sever. Bu lezzetli, besleyici lezzeti pratik hazırlanmış her daim taze olan köfteleri daha iyi tanıtmak adına çalışmalarını ve üretim koşullarını harfi harfine tamamlayan firmamız ayrıca gıda sertifika geçerliliği olan standartları da tamamladı.

Pratik Yemek

Yaşam şartlarının pratikleşmeyi gerektirdiği bir dönemde gıda ihtiyacını pratik ve besleyici şekilde çözecek olan Rize köftesine doyulmayacak, Özellikle çocukların beslenmesinde güvenle kullanılacaktır. Ürüne ulaşmak için henüz 200 satış merkezinde hizmet sunulan ürün soğuk zincir kuralları ile dondurulmuş paketler şeklinde dağıtılır.

Lezzeti ve kalitesi ile bu lezzetten vazgeçilmeyeceği garantisini veren firmamız hijyenik ortamda ve hijyen koşullarına uygun davranan personelleri ile ürünü hazırlama aşamasından paketleme ve dağıtım aşamasına kadar özenle yapıyor.

Açlık hissedildiği anda hemen çözülen ve kolayca pişirilen lezzetli köfteleri her öğün tüketmek mümkün.

Mandiles Marka Güvencesi İle

Firmamız sektörde uzun yıllardan beri yer alıyor. Sektörde farklı ve yine aynı paralellikte 2018 yılında köfte alanına yönelen firmamız kalitenin ve güvencenin adresi olan Mandiles güvencesi ile sektörde yer alıyor. Güvenle tüketilecek hazır gıda zincirinin markası içerisinde yer alan Rize köfteleri aynı zamanda pek çok kişiye istihdam katkısı sunarak ülke ekonomisini canlandırıyor.

Uygun fiyata uygun lezzetle hazırlanan köfteler, tarım ve gıda bakanlığı yetkililerinin denetimleri ile son kullanım tarihine dikkat edilerek stoklanmaktadır. Kültürel lezzetlerin özüne uygun, değiştirilmeden hazırlanan Rize köftesinin tadına bakmanız için firmamız gerekli ve gerçek reklam ve tanıtımlarını yapıyor.

"Rize Köftecisi, Mandiles Gıda Sanayi Şirketler Grubu Markasıdır"